Ciało

„Naszym obowiązkiem jest utrzymywanie naszego ciała w dobrym zdrowiu. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie utrzymać klarownego i silnego umysłu.”- Budda.

Czy Twój umysł mieszka w Twoim mózgu? Czy Twoja intuicja mieszka w Twoim sercu? Twój mózg i serce są częścią Twojego ciała, tak jak każda jego komórka. Dbanie o swoje ciało jest więc jednym z najważniejszych sposobów dbania o swój umysł, świadomość i duszę. Nasza platforma łączy w sobie trzy bardzo ważne aspekty życia. Ten dział poświęcony jest dbaniu o ciało nie tylko w aspekcie cielesnym, ale i duchowym, ponieważ „Ciało jest świątynią duszy” Odcinanie się od niego, lekceważenie lub wręcz blokowanie się na sygnały jakie nam wysyła, to jak nie wpuszczanie do domu posłańca z ważną informacją. Ważną dla zdrowia, a nawet dla naszego życia.Nasz organizm ma bowiem wewnętrzne, niezwykle mądre i skomplikowane na poziomie biologicznym, mechanizmy samoregulacji. Tylko dzięki uszanowaniu przepływu informacji jaki odbywa się w nas poprzez system nerwowy, hormonalny i immunologiczny możemy zachować równowagę. I to nie tylko na poziomie fizycznym, ale też emocjonalnym. Jesteśmy bowiem Całością. A ciało to nie jest śmietnik do którego można wrzucać wszystko.

Warto spojrzeć na ciało jak na drzwi do innego świata, do takich obszarów naszej codzienności do której mamy dostęp poprzez to, co nazywamy intuicją. Co ciekawe, z czasem doświadczymy, jak bardzo jest ona powiązana właśnie z ciałem, jak mówi do nas poprzez odczucia z ciała.

Tak więc w drodze do zdrowia, nawiązując połączenie i budując relację z naszym ciałem, mamy szansę doświadczyć Pełni.

Dzięki tej platformie dowiesz się, jak dbać o swoje ciało, co spowoduje Twoje lepsze samopoczucie, da Ci więcej energii, zwiększy jasność i klarowność myślenia, znacznie polepszy zdrowie.

Większość ludzi nie ma pojęcia, jak dobrze mogą się czuć. Nigdy tego nie doświadczą, bo nigdy nie zmienią swoich nawyków żywieniowych i stylu życia. Witalność, świetne samopoczucie, chęć do działania – to wszystko może być Twoim naturalnym stanem, jeśli tylko nad tym popracujesz wspólnie z nami. Znajdziesz tu wsparcie i drogowskazy w drodze do lepszego życia, na które zasługujesz.

„Pamiętaj, że jesteś cudem do odkrycia, a nie problemem do rozwiązania”.

Z wdzięcznością Jarek i Viola

loading...