Czym jest wolna moc?

7 lutego 2020, 0 Comments

Czym jest wolna moc?

Wszystko jest energią. Nasze ciała, myśli, uczucia, słowa, rośliny, zwierzęta, budynki, wszystko jest manifestacją energii. Zatem moc tworzenia tkwi we właściwym kierowaniu energii.

Za czym podąża energia? Za uwagą. Zawsze gdy kierujesz na coś uwagę, skupiasz na tym energię… i dzieje się. Dlatego tak istotnym jest świadome kierowanie uwagi. Bo ostatecznie energia podlega świadomości.

Świadomie tworzysz świat lub nieświadomie. Od zawsze masz tę moc i korzystasz z niej, czy o tym wiesz, czy nie.

“ Jesteś życiem, ponieważ życie pulsuje w Tobie. Gdyby życie nie pulsowało w Tobie, nie biłoby Twoje serce. Ten sam rytm, ten sam puls Życia, który jest w Tobie, pulsuje w każdej istocie żywej.”

Wszystko jest płynącym promieniowaniem. Materia, na której obecnie żyjemy i w której żyjemy jest ożywiona od wewnątrz. Moc płynie ze źródła, a każdy z nas jest źródłem dla siebie i swojego świata. I tylko świadomie możemy go tworzyć zgodnie z naszą intencją.

Wolna moc jest atrybutem każdego z nas. To świadome skierowanie uwagi wewnątrz siebie i wyzwolenie tej energii – światła do tworzenia chwil, przestrzeni, światów, emocji i myśli zgodnych z naszymi intencjami.

Odkryj to w sobie, jeśli zapomiałeś.

Fizyka kwantowa potwierdza przekonanie, że wszystko wibruje w każdą możliwość i tylko od obserwatora zależy, w którym kierunku pójdzie energia.

Pozostań uważnym obserwatorem.

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *