Nasza historia

Imagine & Create

Witaj na naszej platformie

Jesteśmy małżeństwem Violą i Jarosławem Marshall, zgraną parą realizującą wspólne cele. W kwietniu 2017 roku postanowiliśmy zmienić nasze życie na lepsze. Postawiliśmy na rozwój i spełnianie naszych marzeń.Nie tak wiele lat temu byliśmy parą z wieloma niezdrowymi nawykami i kilkoma kilogramami nadwagi. Prowadziliśmy siedzący tryb życia, ospały, truliśmy się  śmieciowym jedzeniem. Co gorsza żyliśmy od weekendu do weekendu bezsensownie wegetując, ale to nie było życie. Nie mieliśmy żadnych celów i planów na przyszłość. Chcieliśmy coś zmienić, jednak nie wiedzieliśmy jak to zrobić.

Wreszcie znaleźliśmy sposób. Kiedy zadajesz sobie pytanie jak to zrobić? Wszechświat podsyła ci odpowiedź bardzo szybko. Wszystko zaczęło się od książki „Fenomen poranka” Hal Elrod, która wyzwoliła w nas pozytywną energię i chęci do działania. Wytyczyła nowy kierunek życia odpowiedzialnego za świat, który tworzymy i ludzi, którymi się otaczamy. Zaczęliśmy czytać, szkolić się, zgłębiać jogę, biegać, medytować, praktykować techniki oddechu oraz zmieniliśmy radykalnie naszą dietę. Razem przebiegliśmy już kilka maratonów oraz jeden ultra maraton po Londynie.

Jeśli czujesz, że utknąłeś w życiu, możesz być pewien, że istnieje rozwiązanie. My uczyniliśmy to naszą życiową misją, aby pomóc ci wykorzystać niesamowitą moc osobistej transformacji.

Nasz cel na tej platformie jest prosty: dostarczyć możliwie najlepszych informacji, aby zoptymalizować zdrowie, kondycję, odżywianie i duchowość. Aby dać ci siłę do przezwyciężenia strachu, przełamać szklany sufit na swoim osobistym potencjale i oświecić swoje najlepsze, najbardziej autentyczne „ja” – naszym zdaniem już samą definicją dobrego samopoczucia. Chcemy pomóc Ci rozwijać się na każdej płaszczyźnie życia.

Jako subskrybent biuletynu otrzymasz wyłączny dostęp do następujących elementów:

  • Marshall drogowskaz: krótki e-mail w każdy wtorek zawierający moje najlepsze wskazówki, rekomendacje i zasoby wiedzy
  • Prezenty i nie tylko: okazjonalne wiadomości e-mail z prezentami produktów, rabatami, ogłoszeniami o wydarzeniach i nie tylko.

Zawsze bez spamu!

Bez względu na okoliczności, w każdym z nas leży moc zmiany. My to zrobiliśmy i Ty też możesz. Pokażemy ci jak.

Gratulacje za Twój skok kwantowy!

Viola i Jarek

loading...