Jak zwiększyć pewność siebie?

27 maja 2020, 0 Comments

Jak zwiększyć pewność siebie?

Czym jest pewność siebie?

To stan umysłu. I tylko Ty masz na niego wpływ. Każdego dnia budujesz świadomie bądź nieświadomie swój świat. Jakość postrzegania świata wewnątrz siebie jak i na zewnątrz, jeśli w ogóle możemy przyjąć tzw. – jakieś „na zewnątrz.” Ten świat jest Twoją projekcją, co oznacza, że całe „na zewnątrz” jest uzależnione od Ciebie, Twojego nastroju i Twoich myśli.

Zatem pewność siebie jest także zależne od Ciebie. I to jest bardzo dobra wiadomość, bo wszystko jest w twoich „rękach”.

Podamy Ci teraz sprawdzoną metodę budowania pewności siebie każdego dnia. Zrób to krótkie ćwiczenie rano, najlepiej po kilkuminutowej gimnastyce, ale przed zabraniem się do jakiejkolwiek pracy, czy nawet śniadania.

Gotowy…? Oto ćwiczenie, usiądź wygodnie i powtarzaj tymi słowami:

„Dziękuję Ci duchu mój za ten nowy, piękny dzień i kolejną szansę na rozwój, radość, szczęście i miłość. Dziś wybieram radość, zrozumienie, oświecenie i sukcesy. Realizuję swoje cele z korzyścią dla siebie i każdego, kogo one dotyczą. Moja świadomość budzi się i integruje z całym świetlistym wszechświatem. Jestem jednym ze wszystkim, co żyje. Dziękuję za ten nowy, świadomy dzień.”

Po tych słowach skup się na swoim wnętrzu, poczuj wdzięczność za ten dar, za moc jaką posiadasz od zawsze….moc kreacji życia.

Zapisy na kurs już wkrótce.

Śledź naszą stronę i kanały na fb i youtube.

Wszystkiego dobrego

Viola i Jarek Marshall

“ Świat jest dokładnie taki, jaki myślisz, że jest. ”

czym jest wolna moc

Projektuj Go świadomie i radośnie.

Wszechświat zawsze odpowiada na Twoje prośby.

Dlatego proś … świadomie 🙂

Write a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *